Може би без наркотици, защото лабораторните тестове за наркотици от Евровизия се оказаха отрицателни
Дамиано Давид е онзи модерен секссимвол, който небрежно минава границите на сексуалността и половете, без да дразни нито крайните феминистки, нито заклетите патриоти.
Мислим си, че Джони Деп в ролята на капитан Джак Спароу, е единствения мъж на земята, на когото му отива черен молив на очите. Е, Дамиано е вторият и май е измества Деп от първото място.
Много луд, чист рокаджия с всичките му там кожени панталони, мрежести потници, рошава коса и… цигара в уста.
Целува се еднакво добре (или поне така си мислим) и с мъже, и с жени, макар и уж да е сгоден за манекенката Джорджия Солери.
Ако не ви стана ясно досега за кого говорим – Дамиано – вокалистът на италианските Måneskin, които вдигнаха Италия на крака, а Евровизия на бунт, примесен с малко наркотици.
Името му е чисто, за разлика от мислите му, обаче. Всяка снимка в instagram-а му крещи “секс”, “рок” и нещо на ръба на приличното и библейското. Толкова снимки с алкохол и цигари не сме виждали на едно място. Те се редуват небрежно с костюми в бебешко розово, кожени корсети и карирани полички, като на ученички от филмчета за възрастни.
Да кажем, че днес си събираме модни вдъхновения от Дамиано Давид, като всъщност просто плакнем очи, но както и да е: