Българският ансамбъл със злато на пет ленти в Русия

Нов златен медал за усърдието и нивото на националния ни ансамбъл по художествена гимнастика! Българските грации спечелиха златен медал във финала на пет ленти на Световната купа, която се провежда в Казан, Русия. “Златните момичета” получиха оценка от 18.050 точки, което бе достатъчно за първото място.

item_phpomai8l559x

След България с оценка от 17.900 точки останаха домакините от Русия, а трети е ансамбълът на Израел със 17.350 точки.

Това е първи медал за страната ни от тази Световна купа, след като вчера гимнастичките ни останаха на четвърто място в многобоя, съобщи Gong.bg