Емилия пусна песен в памет на Феди

Александра Томова
Време за четене: 1
На 24 май певицата Емилия, половинката й Жорж Башур и синът му претърпяха тежка катастрофа на АМ „Тракия“

Няколко дни по-късно 19-годишният Феди Башур почина в болницата, а вчера, 40 дни след смъртта му, фолкпевицата пусна балада в негова памет.

Видеото събра хиляди гледания и коментари за броени часове, а текстът развълнува феновете и близките на семейството:

https://www.youtube.com/watch?v=VJssRZ3Jo1A

 

продуцент: ПАЙНЕР ООД
музика: Sasa Nikolic
аранжимент: Даниел Ганев
текст: Мариета Ангелова
режисьор и сценарист: Николай Скерлев
оператор: Николай Скерлев

Александра Томова

Автор

Сподели статията